jamili
26 آذر 1401 - 09:55

روند تکمیل درمانگاه تأمین اجتماعی دلوار تسریع می‌شود

بوشهر- مدیر درمان تأمین اجتماعی بوشهر گفت: تکمیل درمانگاه تأمین اجتماعی دلوار تسریع می‌شود و امیدواریم در سال آینده به بهره‌برداری برسد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن اسماعیلی صبح شنبه در حاشیه بازدید از پروژه احداث درمانگاه تأمین اجتماعی دلوار اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های درمانی در استان بوشهر را به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار داریم.

وی ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته ظرف چند ماه گذشته برای تکمیل درمانگاه تأمین اجتماعی دلوار بیان کرد: تلاش ویژه‌ای داریم تا با افزایش سرعت اجرای این پروژه شاهد تسریع در روند تکمیل آن باشیم.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان بوشهر افزود: بر اساس گزارشات کارفرما و پیمانکار پیشرفت پروژه قریب به ۶۰ درصد ارزیابی می‌شود و امیدواریم روند فعالیت با سرعت بیشتری ادامه پیدا کرده و مراحل ساخت آن تا پایان سال به اتمام برسد.

وی در خصوص زمان بهره‌برداری از این پروژه نیز گفت: همه تلاش و پیگیری‌های ما این است که ظرف موعد مقرر این پروژه به مرحله بهره‌برداری برسد و مردم شریف دلوار نیمه نخست سال آینده شاهد خدمت رسانی این مرکز درمانی باشند.

اسماعیلی افزود: این درمانگاه بخشی از نیازهای درمانی جامعه هدف ما در دلوار و بخش‌های اطراف را تأمین می‌کند تا بیماران نیازمند جهت اقدامات اولیه درمانی مجبور به مراجعه به مرکز استان نباشند.

مدیر درمان تأمین اجتماعی بوشهر همچنین در بازدید از درمانگاه تأمین اجتماعی خورموج که در حال تجهیز و آماده سازی برای افتتاح است، گفت: با راه‌اندازی این درمانگاه ۲۶ هزار بیمه‌شده شهرستان دشتی از خدمات درمانی رایگان بهره‌مند می‌شوند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 915000